Pielęgnacja domowa twarzy, szyi, dekoltu

41 stron wiedzy zdobywanej latami

E-book “Pielęgnacja domowa twarzy, szyi, dekoltu” powstał w odpowiedzi na potrzeby Klientek salonów kosmetycznych, które w obliczu zamknięcia gabinetów muszą poradzić sobie same z pielęgnacją swojej skóry.

Dzięki wiedzy zawartej w tym e-booku, poznasz wymagania swojej skóry, dopasujesz odpowiednią pielęgnację, poznasz kosmetyki i składy, które pomogą Ci nie tylko w zadbaniu o dobrą kondycję cery, ale także pozwolą zrelaksować się i zaplanować odprężające rytuały.

Zobacz, jakie zagadnienia poruszam w moim e-booku.

Kim jestem?

Nazywam się Julita Laskowska-Wilanoska. W 1992 roku ukończyłam kierunek  biotechnologii na wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Już w trakcie studiów marzyłam o własnym salonie kosmetycznym i otworzyłam go w 1994 roku, po zdobyciu odpowiedniego, dodatkowego wykształcenia w tym kierunku. W 2004 roku zdałam egzamin mistrzowski w Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej. W trakcie 26 lat pracy współpracowałam z wieloma wspaniałymi kosmetyczkami, poznałam mnóstwo firm, szkoliłam się i sama prowadziłam szkolenia, wprowadzałam na rynek polski renomowaną firmę kosmetyczną. Ostatnie 8 lat poświęciłam wyłącznie na pracę z moimi klientkami, pielęgnację ich cery i dobór kosmetyków do kontynuowania kuracji w domu.

Close
UNSUAL Julita Laskowska-Wilanoska © Copyright 2021. All rights reserved.
Close