Ściąganie hybrydy w warunkach domowych: zaproszenie na webinar

748

Manicure hybrydowy w ostatnich latach bije rekordy popularności. Jest wygodny, szybki i trwały. Od wielu lat go wykonuję w swoim gabinecie.

Jestem kosmetyczką i zależy mi na pielęgnacji oraz dbanie o kondycję paznokci, mniej na stylizacji, pięknych wzorach i najnowszych technikach zdobienia. Dzisiaj, kiedy mamy zamknięte salony, nasze klientki są zdane same na siebie. Sama noszę prawie trzy tygodniową hybrydę, w najbliższych dniach muszę ją ściągnąć i chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Krótko mówiąc, chciałabym pokazać wam, jak to zrobić bezpiecznie i jak później możemy te paznokcie pielęgnować, jeśli tego wymagają lub jak nałożyć poprawnie lakier hybrydowy.

W sobotę, 18 kwietnia 2020, o godzinie 20, zapraszam na mój webinar poświęcony wykonaniu manicure hybrydowego, ze szczególnym uwzględnieniem ściągnięcia starej hybrydy.

Aby dołączyć do webinaru, zapisz się na listę. W dniu webinaru otrzymasz na e-mail link do pokoju webinarowego, a następnego dnia także link do darmowej powtórki, która będzie dostępna przez 72h. Później nagranie webinaru trafi do sklepu.

Przegapiłaś webinar?

Już teraz możesz kupić zapis transmisji w moim sklepie. Do końca kwietnia kupisz webinar w promocyjnej cenie – 15 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Like
Close
UNSUAL Julita Laskowska-Wilanoska © Copyright 2021. All rights reserved.
Close