Zestaw do pielęgnacji domowej: B-likeⓇ&Reti

590

Firma Empire Pharma przygotowała na czas trwania pandemii zestawy preparatów do pielęgnacji domowej dla klientek gabinetów kosmetycznych, które są teraz zamknięte. Możecie wykonać sobie, pod opieką waszych kosmetyczek, profesjonalne zabiegi w zaciszu domowym.

Dziś chciałabym wam opisać pierwszy z sześciu dostępnych setów. Jest to terapia o nazwie B-likeⓇ&Reti. Jeden set wystarcza na minimum 5 zabiegów. W jego skład wchodzi:

  • Papaya Enzyme Peel 30 ml – zawiera dwa enzymy proteolityczne: papainę i keratynazę, a także wykazujący działanie antyoksydacyjne olej z orzechów makadamia. Cechuje się wyjątkową delikatnością. Można go nakładać nawet na okolicę oczu (pod okiem oraz na górną, nieruchomą część powieki). Nakłada się go cienką warstwą na skórę, po zaschnięciu delikatnie roluje, resztkę należy zmyć. Skóra staje się rozświetlona, rozjaśniona, gładka, nawilzona i miękka w dotyku.
  • B-LikeⓇ Shot – zawiera kwas gamma-aminomasłowy i peptydy połączone w kompleks odpowiadający za mechanizmy blokowania skurczy mięśni twarzy i wypłycenia zmarszczek oraz ekstrakt z liści majeranku wpływający pozytywnie na kondycję skóry. W zestawie znajdują się dwa preparaty, które łączy się ze sobą, przelewając zawartość jednej buteleczki do drugiej, nakłada się na skórę ok. 2 ml zmieszanej substancji i delikatnie wmasowuje do wchłonięcia. Można zastosować na bliskie okolice oka, preparatu nie zmywa się.
  • Reti Peel krem – zawiera podwójny kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, olej kokosowy, masło shea, kwas migdałowy, arbutynę, tokoferol, papainę. Krem wygładza i odżywia skórę, wyrównuje jej koloryt, działa przeciwzmarszczkowo i nawilżająco.

Firma wyceniła set na 250 zł. Tak, jak pisałam, wystarcza on na 5 zabiegów i jeszcze zostaje nam do wykorzystania peeling enzymatyczny oraz krem.

Dwa pierwsze produkty są dostępne w sprzedaży detalicznej. Papaya Enzyme Peel 30 ml kosztuje 100 zł, B-LikeⓇ Shot opakowanie także 100 zł. Dodatkowo krem Reti Peel, którego nie można kupić detalicznie. W zestawie znajduje się również pipetka do odmierzenia i aplikacji B-LikeⓇ-Shota, a także intrukcja wykonania zabiegu i link do prezentacji, w trakcie której główny szkoleniowiec firmy Empire Pharma – Pani Agnieszka Kowalska – pokazuje krok po kroku, jak aplikować preparaty, a czas ich ekspozycji na skórze umila nam przyjemna muzyka.

Wkrótce opiszę wam następny set do pielęgnacji domowej, a już teraz zapraszam do składania zamówień w naszym sklepie.

Join the Conversation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Like
Close
UNSUAL Julita Laskowska-Wilanoska © Copyright 2021. All rights reserved.
Close