Zestaw do pielęgnacji domowej: Exclusive

1.1K

Exclusive Home Set to drugi zestaw przygotowany przez firmę Empire Pharma dla klientów gabinetów kosmetycznych, którzy nie mogą obecnie skorzystać z usług profesjonalistów.

Jak sama nazwa wskazuje jest to terapia przygotowana dla najbardziej wymagających osób, odmładzająco-nawilżająca. Składa się z 4 produktów: 

  • Ampułka z serii Asiatic Peel – zawiera keratynazę (enzym proteolityczny) oraz kwas azjatykowy o silnym działaniu nawilżającym, ampułkę otwieramy i połowę jej zawartości nakładamy na skórę (drugą połowę ampułki zamykamy gumowym zabezpieczeniem, zużyjemy ją wykonując drugi zabieg), zostawiamy preparat na 10 minut i zmywamy wodą
  • B-LikeⓇShot – został już omówiony przy zestawie B-LikeⓇ&Reti.
  • Ampułka Mesoboost®️ lHA – zawiera usieciowany 20% kwas hialuronowy
  • Krem Reti Peel – został omówiony przy zestawie B-LikeⓇ&Reti.

Oczywiście, jak w każdym zestawie, znajdziemy tutaj instrukcję, według której wykonujemy zabieg oraz link do filmu instruktażowego. Firma przewidziała set na 2 zabiegi, ale zarówno kremu Reti Peel, jak i preparatu B-LikeⓇShot wystarczy na dłużej. Cena zestawu wynosi 300 zł.

Zestaw kupisz w moim sklepie, podobnie jak inne zestawy pielęgnacji domowej od Empire Pharma. Potrzebujesz konsultacji? Wykup poradę telekosmetyczną – konsultację online, podczas której dobiorę kosmetyki najlepsze dla Twojej cery. Zachęcam też do zakupu mojego e-booka o domowej pielęgnacji, dzięki któremu poznasz potrzeby swojej skóry.

Pamiętaj, że przy zakupach powyżej 100 zł możesz skorzystać z opcji płatności PayU Płacę Później i zapłacić dopiero 30 dni po zakupie. Na terenie Wrocławia dowozimy zakupy gratis, wysyłka jest darmowa dla zakupów powyżej 500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Like
Close
UNSUAL Julita Laskowska-Wilanoska © Copyright 2021. All rights reserved.
Close